Dołącz do Klubu Premier POL-ECO SYSTEM!

Aż 83% zwiedzających targi przyjeżdża po to by zobaczyć najnowsze propozycje Wystawców. Zaskocz ich czymś zupełnie nowym!

Zaplanuj premierową odsłonę swojego produktu, skorzystaj z poniższego formularza i zgłoś go do Klubu Premier POL-ECO SYSTEM! Bądź w centrum uwagi 45 000 profesjonalistów!

Prosimy o przesłanie opisu premiery rynkowej, nie dłuższego niż 250 znaków (max 250 znaków ze spacjami) w języku polskim i angielskim. MTP zastrzega sobie prawo do redagowania oraz skracania tekstów przekraczających dopuszczalną liczbę znaków.

ZGŁOSZENIE NOWOŚCI PREZENTOWANEJ PODCZAS TARGÓW
Formularz aktywny do: 13 października 2019 23:59

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych przez Administratora danych osobowych, w celu wysyłki newsletterów. Mam świadomość dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Jednocześnie mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, w skutek czego Administrator nie będzie mógł przetwarzać moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Administratora danych osobowych informacji handlowych drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Administratora danych osobowych w celu otrzymywania od nich informacji handlowych, drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.