Wystawcy

OFERTA UCZESTNICTWA W TARGACH

Wypełnij formularz kontaktowy - skontaktujemy się z Tobą aby przedstawić
najlepszą propozycję udziału Twojej firmy w targach!

FORMULARZ KONTAKTOWY

STREFA WYSTAWCY

Z tego miejsca zostaną Państwo przekierowani do STREFY WYSTAWCY, strony, która umożliwi zgłoszenie udziału w targach. Wystarczy kliknąć w niniejszy link by stać się częścią targów POL-ECO SYSTEM.

STREFA WYSTAWCY

W razie pytań prosimy o kontakt z:

Hanna Pieczyńska
+48 539 190 077
[email protected]

Małgorzata Naworska
+48 61 869 21 16
[email protected]

Natalia Zagoździńska
+48 61 869 25 34
[email protected]

ZASADY UDZIAŁU W TARGACH

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami, które ułatwią Państwu udział w targach.

Regulamin udziału w targach
Dokument określający wszelkie zasady i reguły obowiązujące uczestników imprez organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Warunki uczestnictwa
Określają warunki zgłoszenia wystawców oraz współwystawców, a także informację o opłacie rejestracyjnej, opłatach z tytułu użytkowania sieci energetycznej oraz utylizacji odpadów.

Postanowienia szczegółowe
Zawierają informację o terminach, a także o dokumentach wstępu oraz inne szczegóły dotyczące udziału w targach.

Informacja o montażu i demontażu poza oficjalnymi terminami - w wyjątkowych, uzasadnionych przypadkach
Informacja dostępna będzie wkrótce.

Przepisy techniczne i przeciwpożarowe

IDEA Expo – sprawdzony partner w budowie stoisk

W zakresie budowy stoisk serdecznie zapraszamy do skorzystania kompleksowej oferty zespołu IDEA Expo, wchodzącego w skład Grupy MTP. Wyróżnia nas 30 lat doświadczeń, przekładające się na blisko 6000 stoisk budowanych rocznie. W naszym portfolio znaleźć można zarówno efektowne stoiska dla liderów rynkowych, jak również szeroką gamę stoisk dla małych i średnich firm. Zapewniamy Klientom komfort i bezpieczeństwo podczas całego procesu realizacji projektu od indywidualnie przygotowanej koncepcji stoiska poprzez realizację i obsługę techniczną podczas targów.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą oraz portfolio>

Technically yours!
Zespół IDEA Expo

RECEPCJA WYSTAWCÓW

Tuż przed rozpoczęciem targów karty wstępu i wjazdu, faktury itp. dostępne będą do odbioru bądź nabycia w Recepcji Wystawców, tuż przy bramie wjazdowj na tereny targowe.

Recepcja Wystawców

USŁUGI TECHNICZNE

Wszystkie dodatkowe usługi jak np. podwieszanie linek, usługi elektryczne, sprzątanie, dostawa sprężonego powietrza, zamówisz online w STREFIE WYSTAWCY.

Dla zgłoszonych wystawców:
STREFA WYSTAWCY
Dla potencjalnych zainteresowanych (dla niezgłoszonych):
Usługi techniczne

TARGOWE USŁUGI PROMOCYJNE

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

Wszystkie te usług mogą Państwo zamówić logując się do Strefy Wystawcy

STREFA WYSTAWCY

 

NOWOŚCI TARGOWE

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych Wystawcom podczas targów jest prezentowanie najnowszych produktów, technologii oraz usług. To doskonała forma promocji oraz wyeksponowania nowości rynkowych oraz premier targowych.

Nowości są źródłem postępu technologicznego każdej z branż, dlatego znacząco wzbogacają ofertę targową. Produkty prezentowane profesjonalnej publiczności zostaną z pewnością docenione. Wyeksponowaniu premier targowych sprzyjają specjalnie oznaczone stoiska wystawców, gwarantujące dużą rozpoznawalność wśród zwiedzających, jak również informacje o nowościach zamieszczone w przewodnikach targowych, materiałach prasowych i na stronach internetowych targów.

ZASADY UDZIAŁU:

 • nowy produkt/ usługa/ technologia od tego roku dostępna na rynku
 • przesłanie krótkiego opisu oraz zdjęcia/ wizualizacji max. do 17 października 2018 r.

CO OFERUJEMY?

 • bezpłatny udział w programie
 • specjalne oznakowanie stoiska podczas targów
 • promocja na stronie www.polecosystem.pl
 • promocja w informacjach prasowych – prasa i portale branżowe
 • promocja na liście nowości i logo na mapie w katalogu/ Vademecum Zwiedzającego oraz e-wydaniu magazynu POL-ECO SYSTEM News
 • promocja w newsletterach wysyłanych do zwiedzających

 

KLUB PREMIER

 

AŻ 83% ZWIEDZAJĄCYCH PRZYJEŻDŻA NA TARGI ABY ZOBACZYĆ NOWOŚCI RYNKOWE!
Zaskocz ich czymś zupełnie nowym!
Klub Premier POL-ECO SYSTEM powstał z myślą o Wystawcach, których produkt po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na polskim rynku podczas targów w Poznaniu.

CO OFERUJEMY?

 • bezpłatny udział w programie
 • specjalne oznakowanie stoiska podczas targów
 • promocja na stronie www.polecosystem.pl
 • promocja w informacjach prasowych – prasa i portale branżowe
 • promocja na liście nowości i logo na mapie w katalogu/ Vademecum Zwiedzającego oraz e-wydaniu magazynu POL-ECO SYSTEM News
 • promocja w newsletterach wysyłanych do zwiedzających

CZEGO OCZEKUJEMY?

 • Przygotowania premiery rynkowej na targi POL-ECO SYSTEM 2018
 • Przygotowania prezentacji produktu na stoisku targowym
 • Przesłania krótkiego opisu oraz zdjęcia produktu do 17 października 2018 r.
 • Zamieszczenia logo „Klub Premier POL-ECO SYSTEM” na stronie www partnera.
 • Aktywnej promocji targów i wydarzenia wśród swoich klientów

 

ZŁOTY MEDAL

Jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej tradycji

Złoty Medal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów, przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Każdego roku do konkursie Grupy MTP o Złoty Medal wystawcy zgłaszają ponad 500 produktów.

Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Stając się Wystawcą targów POL-ECO SYSTEM możecie Państwo zgłosić do udziału w konkursie o Złoty Medal, swoje produkty. Pamiętajcie jednak, że muszą one spełniać określone warunki:

 • powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie,
 • wykonany ze znakomitej jakości materiałów i wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie
 • musi również spełniać szereg dodatkowych kryterium przypisanych dla danej branży.

Regulamin konkursu Złoty Medal MTP

ZŁOTY MEDAL - NAGRODA EKSPERTÓW

Do konkursu Grupy MTP o Złoty Medal rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

ZŁOTY MEDAL - WYBÓR KONSUMENTÓW

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów. Głosowania prowadzone są na stronie www.zlotymedal.mtp.pl oraz za pomocą interaktywnych ekranów dotykowych w specjalnie stworzonych przestrzeniach Strefy Mistrzów. Strefy zlokalizowane są w pawilonach 3, 5 i w pasażu przy pawilonie 7A. Tytuł "Złoty Medal - Wybór Konsumentów" jest przyznawany zwycięzcy miesiąc po zakończeniu imprezy targowej, po wcześniejszym podsumowaniu wyników głosowania.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w serwisie Strefa Wystawcy

 

Strefa Wystawcy 

Masz pytania? Skontaktuj się!

Agnieszka Polacka
tel. +48 668 805 018
e-mail. [email protected]