AKTUALNOŚCI

Wystawco skorzystaj z “Promocji na 5”!

9 sierpnia 2019

Dbamy o wymierne korzyści udziału Państwa firmy w targach POL-ECO SYSTEM.

Zachęcamy do podjęcia pięciu kroków, które wzmocnią Państwa pozycję i podkreślą obecność na październikowych targach.

# KROK 1
PREMIERY RYNKOWE

Aż 83% zwiedzających targi przyjeżdża po to by zobaczyć najnowsze propozycje Wystawców. Zaskocz ich czymś zupełnie nowym! Zaplanuj premierową odsłonę swojego produktu, a my ogłosimy to branży! Dołącz do Klubu Premier i bądź w centrum uwagi profesjonalistów!
Premiery prosimy zgłaszać TUTAJ

# KROK 2
NOWOŚCI PRODUKTOWE

Zachęcamy do zgłaszania nowości produktowych. Jest to dodatkowa, bezpłatna forma promocji dla Państwa firmy. Informacje są zamieszczane na stronie targów oraz na fanpage POL-ECO SYSTEM, publikowane przez współpracujące z nami media i drukowane w vademecum zwiedzającego, które dostępne są w czasie targów dla wszystkich zwiedzających.
Nowości należy zgłaszać TUTAJ

# KROK 3
ZŁOTY MEDAL MTP

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich od lat wyznacza rynkowe trendy. To najbardziej rozpoznawalne trofeum w Polsce. Złoty Medal MTP zapewnia prestiż i uznanie w branży, a także obszerny pakiet promocyjnych świadczeń. Na zgłoszenia czekamy do 30 sierpnia br.
Zapraszamy do zgłaszania produktów TUTAJ

# KROK 4
ZGŁOSZENIE WSPÓŁWYSTAWCY

Prosimy o zgłaszanie współwystawców i firm reprezentowanych (współwystawca ponosi opłatę, ale jednocześnie otrzymuje pakiet świadczeń jak wpis w katalogu, karty wstępu na targi, zaproszenie na wieczór branżowy).
Zgłoszenia współwystawcy lub firmy reprezentowanej można dokonać poprzez Strefę Wystawcy zakładka SKLEP -> ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA
Zwiedzający często pytają nas o to, czy dane firmy, marki są obecne na targach. Niestety jeśli nie są zgłoszone, z powodu braku tej informacji nie możemy odsyłać ich na Państwa stoiska.

# KROK 5
MATERIAŁY GRAFICZNE TARGÓW

Zachęcamy do ogłoszenia światu swojej obecności na targach. Kalendarze menedżerów planujących udział w tym wydarzeniu powoli zapełniają się harmonogramami spotkań. Warto poinformować ich o dokładnej lokalizacji swojego stoiska. Przygotowaliśmy banery/grafiki informujące o Państwa udziale w targach oraz logotyp targów.
Pliki do pobrania TUTAJ